klientská sekce

Naše společnost nabízí svým partnerům vždy něco navíc. Pro zkvalitnění a zpříjemnění vzájemné spolupráce vyvíjíme vlastní aplikace, které nabízejí klientům přidanou hodnotu ve formě moderně zpracovaných on-line programů se snadno ovladatelným uživatelským rozhraním. 

Všechny tyto aplikace se používají v internetovém prohlížeči, není třeba na klientské straně instalovat žádné specializované programy. Mají ambici zabezpečit a příjemným způsobem pozdvihnout vzájemnou elektronickou komunikaci. Zde v Klientské sekci máte tyto aplikace připravené k využití.

Document Flow

Zabezpečená část, sloužící pro předávání neveřejných informací s našimi partnery, dodavateli a odběrateli.V této sekci naleznou smluvní partneři statistické výkazy v předem dohodnutých sestavách, smluvní dokumentaci v optickém archivu a další požadované dokumenty. 

Přihlášení do AEXTRA

Cargo Management

On-line aplikace pro komunikaci klienta s oddělením přepravních služeb. Aplikace obsahuje moduly pro pozemní, leteckou a námořní přepravu umožňující jednoduché zadávání poptávek na přepravu s následným schvalování cenových nabídek, objednávek a sledování stavu přepravy.

Přihlášení do AEFLEX

CEE Throughbred Sales

Zabezpečená část internetové aplikace sloužící k sledování ekonomického a obchodního vývoje projektu AESALE CEE Thoroughbred Sales. Obsahuje komplexní přehled koní plemene A1/1 cíleně nakoupených a připravovaných pro následný prodej zájemcům z celého světa.

Přihlášení do AESALE

Media Service

Zabezpečená část internetové aplikace sloužící k sledování media projektů. Obsahuje komplexní databázi autorských fotografií a videí, pořízených našimi redakčními štáby při redakční činnosti, které jsou dále poskytnuty k možnosti použití třetí stranou.

Přihlášení do AEVIEW

0 ks,
Košík
0 ks,